logo
AKTUALITY

Nenalezena žádná aktualita.

VELETRHY

Hledáte spolehlivé elektronické konektory pro napájecí a datové aplikace? Vyžadujete odolnou konstrukci a vysokou funkčnost v nepříznivých podmínkách? Spolehněte se na špičkové elektronické konektory HARTING. Nabízíme specializovaný prodej konektorů, podívejte se na naši nabídku.

Precizní německá kvalita.

Inovované provedení.

Široký sortiment.

Krátké dodací lhůty.

Odborné poradenství.

Elektronické konektory harting - Averkon
 

Spolehlivé datové a napájecí konektory

Společnost AVERKON s.r.o. poskytuje prodej prvotřídních konektorů od německého výrobce HARTING. Elektronické konektory HARTING jsou využívány ve všech průmyslových oborech. Od elektrotechniky, IT a lékařství přes telekomunikační spoje a dopravu až po strojírenství a průmysl.

V širokém sortimentu nabízíme datové i napájecí konektory pro elektroniku. Mezi nejpoužívanější druhy patří DIN, SEK a D-SUB. Z provedení u nás naleznete kulaté i obdélníkové provedení, konektory s vývodkou, na 3-8 pinů i konektory na vidlice a mnohé další. Zvýšenou odolnost poskytuje plastové i kovové provedení. Pro více informací se podívejte na katalog konektorů.

Druhy elektronických konektorů:

  • DIN
  • SEK
  • D-SUB

Veškeré elektronické konektory máme trvale skladem. Zároveň poskytujeme prodej příslušenství ke konektorům a nářadí ke konektorům. Pro více informací kontaktujte společnost AVERKON s.r.o. Hodonín.

Poradíme s výběrem

Nevíte, jaké konektory na kabel zvolit pro vaše aplikace a elektrotechnická zařízení? Bude zvolená zásuvka a zástrčka společně kompatibilní? Kontaktujte nás! Součástí našich služeb je odborné poradenství, představení sortimentu HARTING a doporučení nejlepších produktů pro vaše aplikace.

Získejte ceník elektronických konektorů

Společnost AVERKON s.r.o. působí po celé České republice. Naší specializací je distribuce konektorů HARTING a výroba i prodej kabelových svazků. Prohlédněte si náš sortiment a vyberte si špičkové datové i napájecí konektory HARTING. Získejte aktuální ceník, kontaktujte nás!