logo
AKTUALITY

Nenalezena žádná aktualita.

VELETRHY

Provádíte elektrotechnický servis strojů a technologických zařízení? Potřebujete profesionální nářadí pro montáž elektronických konektorů? Podívejte se na náš sortiment. Poskytujeme prodej a pronájem nářadí ke konektorům.

Profesionální sortiment

Inovovaná provedení

Výhodné ceny pronájmu

Nářadí skladem

Krátké dodací lhůty

nářadí ke konektorům - Averkon
 

Prodej nářadí ke konektorům

Zákazníkům poskytujeme profesionální nářadí pro kvalitní instalaci konektorů. Nabízíme montážní i demontážní nástroje pro datové, síťové i napájecí konektory. V našem sortimentu naleznete odizolovací a lisovací kleště, šroubováky, axiální klíče, koncovky, testery a další příslušenství ke konektorům. Pro kompletní nabídku se podívejte na náš katalog.

Prodej nářadí ke konektorům:

  • odizolovací kleště
  • lisovací kleště
  • šroubováky
  • axiální klíče
  • ostatní nářadí

Součástí našich služeb je prodej průmyslových konektorů a odborné poradenství s výběrem vhodných nástrojů. Nevíte-li si rady? Nebojte se nás zeptat. Zavolejte nám!

Půjčovna nářadí pro instalaci konektorů

Čeká vás jednorázová instalace konektorů? Nevyplatí se vám investovat do vlastního nářadí? Využijte výhodné půjčení nářadí ke konektorům. Naše půjčovna nabízí široký sortiment nářadí za výhodné ceny. Zjistěte dostupnost nářadí, rezervujte si termín výpůjčky, kontaktujte nás!

Pořiďte si profesionální nářadí

Využijte prodej nářadí pro instalaci elektronických konektorů od společnosti AVERKON s.r.o. Sídlíme ve městě Hodonín, ale působíme po celé České republice. Kromě prodeje nového nářadí nabízí naše půjčovna výhodný pronájem montážních a demontážních nástrojů. Pro více informací se podívejte do katalogu nebo nám napište přes kontaktní formulář.