logo
AKTUALITY

Nenalezena žádná aktualita.

VELETRHY

Kabelové svazky jsou pro moderní stroje nepostradatelné. Zajišťují přenos dat i energií a umožňují strojům komunikovat s řídicími systémy. Poskytujeme specializovanou výrobu a prodej kabelových svazků na zakázku. Na zakázku vyrobíme kabelové svazky přesně podle vašich požadavků.

Návrh kabelových svazků

Výroba na míru

Kompletní dodávka včetně montáže

Dlouholeté zkušenosti

Využití moderních technologií

výroba kabelových svazků - Averkon
 

Kabelové svazky pro lékařství, průmysl i telekomunikace

K specializacím společnosti AVERKON s.r.o. patří výroba kabelových svazků na zakázku. Kabelové svazky vyrábíme pro automobilový průmysl, dopravní technologie, lékařská a biomedicínská zařízení, jednoúčelové stroje, kolejová vozidla i pro průmyslová a strojní zařízení.

Provádíme profesionální odizolování vodičů, zalisování konektorů, popisování svazků a další elektroinstalační práce. Ve výrobě využíváme moderní strojová technologie. Pevnou fixaci spojů zajišťují kvalitní elektrotechnické i průmyslové konektory a odolné spojovací materiály. Před poškozením chrání kabeláž ochranné hadice. Pro zajištění kabelových svazků v technologiích využíváme fixační spony, svorky, stahovací pásky a provazy.

Provádíme:

  • výrobu kabelových svazků na míru
  • odizolování vodičů
  • lisování konektorů
  • popisování vodičů
  • ochranu kabelových svazků

Garantujeme precizní provedení, vysokou funkčnost a dlouhou životnost kabelových svazků. Podívejte se také na naši další nabídku, která zahrnuje značkové konektory HARTING, nářadí a odizolovací kleště i příslušenství ke konektorům.

Návrh a realizace kabelových svazků

Součástí našich služeb je návrh a realizace kabelových svazků pro vaše technologie a kompletní dodávka včetně montáže. Na přání navrhneme vhodné elektroinstalační rozvody a vyrobíme jakoukoliv kabeláž pro běžná i speciální zařízení.

Přejete si získat kompletní zpracování kabelových svazků? Kontaktujte AVERKON s.r.o. Hodonín. Působíme po celé České republice.

Objednejte si zakázkovou výrobu kabelových svazků

Potřebujete zhotovit systémové kabelové svazky pro výrobní, průmyslové, dopravní či lékařské technologie? Kontaktujte specialisty na výrobu a prodej kabelových svazků AVERKON s.r.o. Zavolejte nám a informujte se o možnostech zakázkové výroby.